PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lampy, oświetlenie Dalen (3 produkty)

plafony i lampy sufitowe

Oryginalne plafony Dalen

 

Dalen to nie tylko producent, ale cała platforma do gromadzenia innowacyjnych technologii w dziedzinie inteligentnego oświetlenia. Wszystko, od wygenerowania pomysłu do sprzedaży gotowego produktu high-tech, odbywa się w ramach jednej firmy. Pozwala to kontrolować wszystkie procesy tworzenia nowej generacji oświetlenia LED. Piękny plafon jest integralną częścią przytulnej i wyrafinowanej obudowy. Do jego wyglądu należy podchodzić ostrożnie i starannie. Przed wyborem lampy sufitowej w postaci nowoczesnego plafonu trzeba zapoznać się z możliwymi opcjami i rozwiązaniami projektowymi.
 

Oświetlenie LED w projektach Dalen

 

Wydaje się, że pojawienie się technologii LED podbiło branżę oświetleniową. Wiele firm i osób prywatnych szybko przeszło na tę formę oświetlenia, natychmiast rozwiązując problem nadmiernego zużycia energii i trwałości urządzeń, a w rezultacie całkowicie odrzucając tradycyjne, stare systemy oświetleniowe. I nie jest to zaskakujące, ponieważ korzyści gwarantowane przez zastosowanie lamp LED są niezaprzeczalne.
 

Czeska firma produkująca Dalen wytwarza lampy LED z pilotem. Specjalna technologia obróbki szkła (mikrosoczewkowanie) pozwala uzyskać wyrazisty efekt gwiezdnego pyłu na lampie, a wbudowane moduły zdalnego sterowania pozwalają zmieniać kolor i intensywność światła w zależności od pogody, pory dnia i nastroju.
 

Lampami z modułem podczerwieni można sterować za pomocą konwencjonalnego pilota telewizyjnego, lampami z modułem Wi-Fi można sterować bezpośrednio z telefonu komórkowego za pomocą specjalnego programu. Projekt opraw dobierany jest w taki sposób, aby pasowały do nowoczesnych wnętrz o surowych liniach, a także do wnętrz z naciskiem na luksus. Widmo światła nie przyciąga owadów, a konstrukcja lampy nie pozwala na ich przedostawanie się do plafonu.
 

Lampy sufitowe LED od dawna słyną z niezrównanego piękna i trwałości, a także ze specjalnego blasku, dzięki szerokiemu zakresowi, w którym użytkownik może wybrać ciepło oświetlenia, które mu odpowiada. Dzięki nowoczesnemu designowi i delikatnemu światłu, lampy LED od firmy Dalen są w stanie zapewnić ciepło i spokój w domu. Zawieszony na środku pokoju piękny plafon tworzy epickie światło punktowe i racjonalnie zmienia wewnętrzną przestrzeń. Za pomocą technologii LED można dodać więcej koloru do wnętrza, uzyskując w ten sposób efekt niezwykłego piękna. Plafony Dalen wyróżniają się: pięknym wzornictwem (neutralny / klasyczny/ nowoczesny), które można stosować w różnych pomieszczeniach, takich jak sklepy, mieszkania, hotele, centra medyczne / szpitale itp. Światło jest niezbędną potrzebą, poprawia zdrowie i samopoczucie.
 

Inteligentny plafon LED Dalen sterowany pilotem z 5 barwami światła

 

Powłoka plafonu została udekorowana subtelnym brokatem. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii użytkownik uzyskuje doskonałe oświetlenie bez efektu migotania, co dobrze wpływa na jego wzrok. Producent Dalen zapewnił niezwykłą formę temu modelowi lampy sufitowej, dając możliwość jednostajnego oświetlenia w danym wnętrzu.

Pięć kolorów światła doskonale oddaje zaplanowany efekt świetlny bez jakichkolwiek zniekształceń. Plafon posiada wygodne sterowanie za pomocą pilota, ponadto gwarantuje wyjątkowy odbiór wizualny zużywając niewiele energii elektrycznej.Ten bardzo nowoczesny produkt posiada funkcję ściemniania, regulację temperatury barwy, poczynając od światła zimnego, neutralnego po ciepłą barwę. Jest to wysokiej, jakości oprawa, szczelnie zamknięta, dzięki czemu nie przedostają się do niej ćmy oraz kurz i brud. Lampa produkowana jest z metalu i tworzywa sztucznego.
 

Plafon Dalen z wbudowanym modułem LED

 

Czeski producent Dalen posiada w swojej ofercie wiele ciekawych lamp sufitowych takich jak plafony. Zapewnił im prostą a zarazem innowacyjną budowę, wprowadzając do projektu praktyczne rozwiązania technologiczne. Każdy z plafonów znajdujących się w kolekcji tej firmy został zaopatrzony w tryb regulacji ilości przekazywanego światła oraz temperaturę barwy.
 

Takie udogodnienia powodują, że użytkownik może samodzielnie dostosować parametry plafonu do swoich aktualnych potrzeb. Biorąc pod uwagę porę dnia oraz samopoczucie może sterować oświetleniem. Ledowe źródła światła zapewniają najwyższa, jakość oświetlenia. Firma Dalen wyróżnia się na rynku produktami oświetleniowymi, które są funkcjonalne i nowatorskie. Wprowadzona technologia ograniczenia niebieskiego światła spowodowała, że sprzedawane lampy są niezwykle przyjazne dla wzroku użytkowników. Okrągła bryła od dawna cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów, którzy poszukują ciekawych designerskich lamp do swoich domów.