PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lampy, oświetlenie horoz Electric (Ideus) (4 produkty)

kinkiety i lampy ścienne

Lampy ścienne, kinkiety Horoz Electric

 

Każdy chce kupować niezawodne produkty oświetleniowe wysokiej jakości bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Firma Horoz Electric produkująca lampy różnych typów została założona w latach 90 i przez lata pracy zyskała dobrą reputację, dzięki jakości i nowoczesnej technologii. Rozpoczęcie produkcji opierało się na szerokiej bazie teoretycznej, zaproszeniu uznanych specjalistów i zgodności z wysokimi standardami, jakości.
 

Firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań, które pozwoliły jej stać się jednym z liderów rynku. Jest właścicielem nowoczesnego laboratorium, które opracowuje popularne innowacje w technologii oświetleniowej. Dlatego prezentowane produkty, w tym lampy ścienne, kinkiety oraz inne elementy, zadziwiają wszystkich klientów.
 

Horoz Electric - w ciągłym dążeniu do doskonałości

 

W swojej pracy firma Horoz Electric opiera się na trendach rynkowych i życzeniach klientów. Dlatego stale pracuje nad ulepszeniem katalogu i ofert, aby każdy klient mógł wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla siebie. Producent zyskał pozytywną reputację na rynku oświetleniowym, co potwierdza optymalny stosunek ceny do stałej, jakości towarów. Przykłady:
 

Kinkiet LED Horoz Electric służy, jako dodatek do oświetlenia głównego, podkreślając obszary i kierunki ruchu, jest również przydatny do oświetlenia o niskiej mocy. Nowoczesna i stylowa lampa uzupełni najbardziej wyszukane decyzje projektowe i ozdobi nowoczesne wnętrza. Kinkiet wykonany jest z białego, matowego szkła z białą ciepłą barwą światła i strumieniem światła (325 LM), zaakcentuje idealnie dopasowany wzór na ścianach i zadba o obszary mieszkalne.
 

Niezawodne i ekonomiczne oświetlenie jest kluczem do sukcesu każdej wystawy. Jest to właściwe oświetlenie, które może skupić się na szczegółach dzieł sztuki, cenione przez daną osobę. Aby wykonać te zadania, wystarczy lampa ścienna LED marki Horoz. Ta lampa stała się niezawodnym i trwałym źródłem światła, które oprócz wszystkiego innego ma również unikalny design, który pasuje do każdego wnętrza. Taką ścienną lampę LED można również wykorzystać do oświetlania lusterek w łazience lub innych pokojach. Lampa ścienna jest ruchoma i posiada białą i ciepłą barwę światła ze strumieniem światła o 480 LM.
 

Lampy oświetleniowe LED Horoz Electric

 

Od lat wielbiciele praktycznych i efektownym lamp ściennych i kinkietów oraz innych opraw doceniają te produkty za najwyższą, jakość, wprowadzanie innowacyjnych technologii i ogromną gamę produktów. Głównym celem marki jest produkcja opraw oświetleniowych, lamp LED, żyrandoli, kinkietów. Firma aktywnie rozwija popularne innowacje na rynku technologii oświetleniowej. Prezentowane są modele o różnych rozmiarach, kolorach, stylowych rozwiązaniach. Wybierając produkty Horoz Electric, na pewno nikt nie będzie rozczarowany. Będzie natomiast mile zaskoczony nie tylko najwyższą, jakością produktów, ale także rozsądnymi cenami.
 

Każdy produkt tej marki jest wyjątkowy. Nowoczesne technologie są stosowane na każdym etapie: od projektu produktu do dostawy gotowego produktu. Towary tej tureckiej marki spełniają najwyższe standardy, jakości, co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty. Lampy doskonale łączą się z różnymi stylami wnętrza. Prezentowane są urządzenia oświetleniowe wykonane w różnych rozwiązaniach projektowych. Każdy kupujący znajdzie dla siebie odpowiedni model.
 

Niektóre urządzenia mogą oświetlać pokoje w kilku trybach: można uczynić światło jasnym lub przyciemnionym, wszystko zależy od użytkownika Osoba może łatwo przełączać tryby nawet za pomocą panelu sterowania, ale trzeba zapłacić więcej za taki komfort. Część modeli jest dodatkowo wyposażona w specjalne systemy ochronne przed wilgocią, kurzem. Zwiększa to ich bezpieczeństwo, niezawodność.
 

W dekoracji pomieszczeń, szczególnie w tworzeniu kompozycji oświetleniowych, każdy szczegół jest ważny. Kierownictwo i pracownicy jednej z najbardziej znanych marek produkujących sprzęt oświetleniowy, Horoz Electric, rozumieją to i wprowadzają to motto w życie. Oferta firmy obejmuje ogromną liczbę produktów, w tym oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, lampy energooszczędne, lampy LED, reflektory punktowe.
 

Jakość, niezawodność i styl produktów LED Horoz Electric

 

Oprawy Horoz Electric mają praktyczny, elegancki wygląd i funkcjonalność. Firma podąża za wszystkimi nowoczesnymi trendami w dziedzinie urządzeń energooszczędnych, oferując klientom tylko najlepsze. Producent stał się jednym z liderów na rynku oświetlenia LED, oferując niezmiennie funkcjonalne i trwałe produkty. Zasada działania opraw oświetleniowych to ciągłe doskonalenie, zgodność z nowoczesnymi standardami, najnowsze trendy w świecie projektowania oświetlenia LED. Asortyment firmy obejmuje ponad tysiąc pozycji, które są dziś poszukiwane przez konsumentów.
 

  • Wpuszczane lampy o różnych wzorach
  • Oświetlenie mebli
  • Okrągłe i kwadratowe lampy sufitowe LED ze specjalnym mocowaniem
  • Reflektory do oświetlenia ulicznego o różnych pojemnościach
  • Specjalne modele urządzeń LED do oświetlania luster, obrazów, dzieł sztuki
  • Naświetlacze uliczne z czujnikami ruchu
  • Specjalne panele LED do sufitów
  • Systemy elewacyjne do oświetlenia dekoracyjnego
  • Lampy uliczne w odcieniach do organizowania jasnego, ekonomicznego oświetlenia
  • Nowoczesne żyrandole sufitowe o odważnym designie.

Oprawy Horoz Electric, idealne do mieszkań, biur i budynków użyteczności publicznej.