PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lampy, oświetlenie Italux (2 produkty)

plafony i lampy sufitowe

Lampy w różnych stylach Italux

 

Jedną z niewielu europejskich firm zajmujących się produkcją i sprzedażą produktów oświetleniowych jest polski Italux. Kierownictwo zbudowało jedyną właściwą strategię rozwoju opartą na przestrzeganiu tradycji i poprawie, jakości swojego produktu. Warto zauważyć, że dotyczy to nie tylko technicznych aspektów, jakości, które stosują wszystkie wybitne marki. Italux stworzył prawdziwy przełom w zakresie bezpiecznego użytkowania swoich produktów przez konsumentów.
 

Wysoka jakość produktu - sukces Italux

 

Marka Italux rozpoczęła działalność w Polsce w 1991 roku. Jej główną specjalizacją był import sprzętu oświetleniowego z Włoch. Z czasem firma zaczęła produkować lampy pod własną marką, była w stanie znacznie rozbudować zakłady produkcyjne. Teraz produkty polskiego producenta zajmują wiodącą pozycję w rankingu najlepszych urządzeń oświetleniowych.

Asortyment marki obejmuje kilka tysięcy urządzeń oświetleniowych o różnych geometriach, wzorach i przeznaczeniach. Wszystkie oprawy Italux są zgodne z międzynarodowymi normami i standardami, są poszukiwane w wielu krajach europejskich. Rozsądna cena, wysoka, jakość i solidny montaż to główne elementy sukcesu tego producenta.
 

Niezniszczalne kanony, jakości Italux

 

Lampy Italux idealnie pasują do szerokiej gamy wnętrz i stają się ich godną ozdobą. Producent produkuje sprzęt oświetleniowy w trzech stylowych rozwiązaniach, dzięki temu projektanci mogli połączyć wieloletnie tradycje z innowacyjnymi technologiami. W zależności od preferencji lampy mogą mieć różne typy, kształty i wzory. To wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnymi technologiami, które pozwalają firmie wytwarzać produkty wysokiej, jakości, na które istnieje duże zapotrzebowanie. 

 Oświetlenie Italux jest tworzone ze standardowego zestawu materiałów, z których korzysta większość producentów:

  • Metal
  • Szkło
  • Akryl i tym podobne.

Dlatego warto kupować lampy tej firmy, wyrażając zadowolenie z posiadania produktów oświetleniowych wykonanych przez ludzi, którzy mając zupełnie zwyczajny zestaw materiałów, stworzyli jedne z najpiękniejszych i bezpiecznych kolekcji iluminacji na świecie.
 

Cechy konstrukcyjne Italux

 

Oprawy Italux można kupić w stylach: klasyczny, nowoczesny, art deco. Jak pokazała praktyka, tak różnorodne obszary projektowania mogą zaspokoić większość życzeń konsumenta. Z tego powodu nie ma poważnych i decydujących zmian w stylu i designie oświetlenia marki. Italux produkuje lampy wiszące Larisa, plafony i lampy sufitowe na przykład z serii Norman, które są atrakcyjnymi produktami o asymetrycznych kształtach, które będą wspaniale wyglądać w designerskich wnętrzach.
 

Większość elementów można zebrać w kolekcję, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę i komfort. Oprawy Italux są szczytem doskonałości w tworzeniu unikalnych, wyrafinowanych opraw oświetleniowych. Ich unikalny design dopełni każde wnętrze wyrafinowaniem, a na zewnątrz praktycznością i trwałością technologii oświetleniowej. Kreacje tej marki staną się godną ozdobą każdego budynku komercyjnego lub mieszkalnego. Kupujący będzie mógł wybrać najskuteczniejsze rozwiązanie do realizacji swoich pomysłów projektowych.
 

Funkcjonalność i oryginalny wystrój w jednym projekcie


Trendy w tworzeniu dekoracyjnych opraw są w pełni zgodne z produktami pochodzącymi od producenta Italux. Ich praktyczność harmonizuje z wyrafinowaniem form. Kilka plafonów zamontowanych na ruchomym drążku zapewni nie tylko równomierne oświetlenie pokoju, ale będzie również mogło kłaść nacisk na znaczące przedmioty wewnętrzne.

Ich wygląd jest uderzająco różnorodny: klasyczne matowe klosze szklane, błyszczące lustrzane modele w kształcie kuli, mini-reflektory montowane na zawiasach, wyrafinowane kolorowe klosze. Eleganckie oświetlenie obrazów nie pozwoli zapomnieć o dekoracyjnym znaczeniu. Srebrna lub brązowa podstawa kryje mocne i funkcjonalne lampy LED, które wytwarzają jasne światło. Podkreśla realizm kolorów, nie zaburza percepcji. Za pomocą takich lakonicznych lamp przestrzeń jest wizualnie ograniczona i tworzone są strefy funkcjonalne.
 

Oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych i biurowych o różnym przeznaczeniu i stylu


Urządzenia oświetleniowe są ważnym elementem każdego wnętrza. Lampy Italux to jedna z najlepszych opcji na stylowe źródło światła, które może ozdobić i podkreślić każdy projekt pokoju. Italux to piękne i wysokiej, jakości elementy oświetlenia wnętrza. Asortyment obejmuje różne oprawy oświetleniowe. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką wydajnością świetlną i stylowym wyglądem. Oprawy wykonane są z najlepszych elementów elektronicznych i innych materiałów najwyższej jakości.