PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lampy, oświetlenie Sollux Lighting (83 produkty)

żyrandole

lampy wiszące

plafony i lampy sufitowe

Lampy Sollux Lighting

 

Polska firma Sollux Lighting to twórca innowacyjnej marki oświetleniowej, inspirowanej słońcem, od dawna pasjonująca się tworzeniem światła w najpiękniejszej formie. Sollux Lighting tworzy produkty oświetleniowe we współpracy z doświadczonymi projektantami, którzy pracują z najwyższą starannością przy najmniejszych szczegółach. Aktualizują i opracowują niespotykane szkice. Jest to szczególnie żmudna praca, która daje naprawdę imponujący wynik. Dzięki skrupulatnemu procesowi wykonywanemu z wielką pasją powstają lampy wysokiej jakości. Asortyment produktów Sollux obejmuje lampy sufitowe, lampy wiszące, żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe, lampy stołowe, wszystko do aranżacji komfortowego oświetlenia w domu.
 

Gama opraw oświetleniowych Sollux Lighting

 

Firma Sollux Lighting oferuje swoim klientom innowacyjne lampy do wyposażenia każdego domowego pomieszczenia. Oferta obejmuje lampy ceramiczne o różnych kształtach, które można pomalować w celu dopasowania do koloru ścian. Ta seria ceramiczna Sollux jest świetną opcją do oświetlenia. Szczególne miejsce wśród produktów producenta zajmuje kolekcja reflektorów Penne Sollux w postaci cylindra o różnych rozmiarach.
 

Nowoczesny znak towarowy Sollux Lighting to znana marka o światowej renomie i nienagannej reputacji. Klienci z całego świata znają produkty tego producenta, ponieważ wyróżnia je doskonała, jakość, elegancja wzornictwa i jakości montażu. Lampy wykonane w przedsiębiorstwie marki zdobią stylowe wnętrza nie tylko w Europie.
 

Firma regularnie zadowala konsumentów oryginalnymi kolekcjami opraw wykonanymi w najpopularniejszych stylach. Asortyment marki Sollux Lighting jest niezwykle różnorodny, a bogata paleta kolorów zaspokoi każdy gust. Asortyment obejmuje, więc lampy uniwersalne, tradycyjne żyrandole sufitowe i dekoracyjne źródła światła. Aby stworzyć oryginalne modele, projektanci firmy organicznie łączą metal i szkło, drewno i tekstylia oraz nowoczesne, zaawansowane technologicznie tworzywa sztuczne.
 

Przykłady lamp do oświetlenia wnętrz Sollux Lighting – żyrandol Minerwa

 

Doskonały żyrandol wiszący Minerwa, wyprodukowany przez słynną polską markę Sollux Lighting, będzie godną ozdobą każdego wnętrza. Lampa wykonana jest w stylu klasycznym, stylizowanym na tradycyjny świecznik. Znakomity żyrandol jest idealny do salonu i nada atmosferze szczególnego akcentu. Model jest niezwykle piękny i praktyczny w użyciu. Główny materiał żyrandola to stal, która zapewnia pożądaną wytrzymałość. Stalowa podstawa żyrandola gwarantuje projektowi niezawodność i trwałość.
 

Ochrona przed pyłem i wodą o stopniu ochrony IP20 na długo zachowa oryginalny wygląd produktu. Biały kolor opraw wygląda niezwykle ekologicznie. W projekcie harmonijnie zastosowano biały kolor podstawy. Żyrandol Minerwa dostępny jest również w kolorze czarnym, dodatkowo można dokupić konkiety i lampy z różną ilością źródeł światła.Typ podstawowy E14 umożliwia stosowanie różnych źródeł światła. Dla wydajnego działania zalecane są lampy o mocy 40 W. Maksymalna liczba źródeł światła wynosi 7. Całkowita moc oświetlenia wynosi 280 watów.
 

Lampa sufitowa Sollux Lighting Feniks

 

Producent Sollux Lighting zaprezentował wspaniałą kolekcję Feniks. Ta piękna lampa sufitowa o geometrycznych kształtach jest własnością znaku towarowego polskiego wytwórcy, który dba o opracowanie każdego szczegółu w swoich projektach. Design we wnętrzu nowoczesnego stylu podkreśli, a może radykalnie zmieni atmosferę każdego pomieszczenia. Można łatwo wykorzystać lampę, jako oświetlenie wewnętrzne korytarza. Model jest łatwy w obsłudze i konserwacji i może służyć, jako jedyne lub dodatkowe źródło światła.
 

Głównym materiałem produktu jest drewno i szkło, co zapewnia niezbędną wytrzymałość. Drewno bazowe oprawy zapewnia niezawodność i trwałość konstrukcji. Ochrona przed pyłem i wodą o stopniu ochrony IP20 na długo zachowa oryginalny wygląd produktu. Biały kolor luksusowych plafonów wygląda niezwykle ekologicznie. Projekt harmonijnie scala się z naturalnym kolorem drewna. Podstawa typu E27 umożliwia stosowanie różnych źródeł światła. Dla wydajnego działania zalecane są lampy o mocy 60 W. Maksymalna liczba źródeł światła 2. Całkowita moc oświetlenia 120 watów. 
 

Lampa sufitowa Sollux Lighting Piazza

 

Słynna polska marka przedstawia bogatą kolekcję Piazza. To dobre oświetlenie sufitowe Sollux Lighting posiada luksusowy design wpisany w obecny styl nowoczesny. Lampa będzie dobrze prezentowała się w sypialni, jadalni, kuchni oraz na korytarzu. Posiada ciekawy kształt, która współgra z wyposażeniem pomieszczenia nie zaburzając jego stylistyki. Głównym materiałem produktu jest szkło termokopiowane, co zapewnia pożądaną wytrzymałość. Stalowa podstawa lampy gwarantuje projektowi niezawodność i trwałość. Biały kolor najwyższej klasy plafonów wygląda niesamowicie ekologicznie i harmonizuje z czarnym kolorem podstawy. Lampę Piazza można wykorzystać do oświetlenia pokoju urządzonego w stylistyce nowoczesnej oraz klasycznej, śnieżnobiałe kostki prezentują się bardzo ekskluzywnie. W bogatej serii tych lamp dostępne są różne warianty.
 

Lampa ścienne Sollux Lighting Penne

 

Stylowa lampa ścienna (kinkiet) Penne wyprodukowana jest w Polsce. Uznana światowa marka Sollux Lighting zwraca uwagę na ten model, który wyróżnia się na tle ogólnym swoją kolorystyką i niesamowitym designem. Dzięki wszechstronnemu uchwytowi ściennemu i łatwości użytkowania ta oprawa idealnie nadaje się do salonu. Ponadto może być również stosowana, jako oświetlenie zewnętrzne.
 

Model jest doskonałym przedstawicielem kolekcji Penne. Wszystkie lampy z tej kolekcji wykonane są w najlepszych tradycjach stylu secesyjnego i podobnych kolorach, co pozwala idealnie połączyć je we wnętrzu. Główny materiał produktu aluminium zapewnia niezbędną wytrzymałość. Czarny kolor  wygląda niezwykle ekologicznie. Kinkiet dostępny jest również w kolorze białym.