PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 20 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lampy mosiężne (32)

Lampy z mosiądzu

 

Projektanci od dawna uznali mosiądz za doskonały materiał do produkcji oświetlenia do domów oraz biur dbających o swoją renomę i uznanie na rynku. Jest to materiał piękny, odporny, dzięki czemu można z niego korzystać bez obawy o utratę walorów estetycznych.

Lampy mosiężne najczęściej królują we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, jednak ze względu na bogatą i ciekawą formę zaczęły się pojawiać również w aranżacjach nowoczesnych.Ten rodzaj źródła światła wygląda efektownie w salonie, sypialni, gabinecie, kuchni i zawsze jest podziwiany ze względu na efekt dekoracyjny.
  

Lampy mosiężne – ich główne wyróżniki

 

Najciekawiej prezentują się lampy mosiężne z wykończeniem w kolorze patyny, w duecie z kloszami w kolorze białym i złotym. Mosiądz patynowy nadaje modelowi niezwykle stylowy design, ponadto chroni go na bardzo długo. Na mosiądz nanoszony jest lakier bezbarwny zabezpieczający lampę przed osadzaniem się brudu, pozwala to łatwo dbać o czystość produktu.
Niektórzy określają lampy mosiężne, jako postarzane złoto, ponieważ nie jest to odcień wyzywający i błyszczący a przeciwnie delikatny i dyskretny. Co czyni takie produkty uniwersalnymi i odpowiednimi prawie do wszystkich pomieszczeń.
 

Estetyka lamp mosiężnych

 

Lampy z mosiądzu na zdjęciach w ofercie sklepu prezentują się niezwykle okazale, jednak na żywo wyglądają jeszcze piękniej, ponieważ dopiero wtedy można podziwiać w pełnej krasie ich niebanalne formy i kształty. Modele ze stopu miedzi i cynku, należą do wyższych cenowo produktów, ale ich, jakość i elegancja potwierdzają zasadność takich kosztów. Oryginalność a także unikalność lamp mosiężnych jest nieporównywalna z innymi rodzajami oświetlenia.
 

Modele z czystego mosiądzu, wykończenie w kolorze patyny zaliczane są do szlachetnych elementów oświetlenia, ponieważ materiał jest ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody. Dekoracyjna linia lamp mosiężnych dodaje szyku wnętrzu, w którym się znajduje, atrakcyjność i harmonizowanie z pozostałym wyposażeniem danego pomieszczenia czyni je produktem wielowymiarowy. Różnorodność modeli nie pozwala przejść obojętnie przed wystawioną kolekcją lamp wiszących, kinkietów, lamp stołowych i lamp podłogowych.
 

Lampa mosiężna występują w kolorach mosiądz patynowy i mosiądz złoty, dzięki czemu można swobodnie wprowadzić dany model do danego wnętrza. Klosze wykonane są z tkaniny lub szkła w kolorach kremowy, złoty lub ciemny brąz a także w białym. Posiadają one zdobniczy charakter podkreślając wyjątkowość lampy, która potrafi wprowadzić świeżość do każdego pomieszczenia.


Lampa z mosiądzu nie tylko w mieszkaniu

 
Ze względu na walory estetyczne i wysoką jakość, lampy mosiężne można spotkać w wielu biurach oraz lokalach usługowych. Takie wykończenie wnętrz przynosi prestiż i świadczy o guście i randze firmy oraz właścicielach domu. Długa żywotność i ponadprzeciętny urok oraz prostota w pielęgnacji powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na zakup takich elementów oświetlenia. Jest to inwestycja, która zwraca się, na co dzień, w przyjemności z obcowania z tak pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.
 

Rodzaje lamp mosiężnych - to pomoże w wyborze odpowiedniej:

 
  • Lampy mosiężne wiszące – modele w stylu klasycznym w kolorze patyny z abażurem w wybranym w dowolnym odcieniu od kremowego do ciemnego brązu. Lampa z jednym źródłem światła skierowanym do dołu będzie dobrym sposobem na oświetlenie małego pomieszczenia lub jako dodatkowe oświetlenie. Lampa z dwoma źródłami światła z żarówkami skierowanymi do góry o subtelnej linii, będzie doskonałą dekoracją i praktycznym oświetleniem sypialni, przedpokoju a także jadalni. Poszukując lamp mosiężnych do większych pomieszczeń, można zakupić model z trzeba lub pięcioma abażurami w formie stożkowej z tej samej serii.
  • Kinkiety stanowią uzupełnienie kolekcji i dostępne są również w trzech kolorach: kremowym, złotym i ciemnego brązu. Modele z jednym lub dwoma źródłami świata w kolorze mosiądzu patynowego. W przypadku niektórych model, stanowią także uzupełnienie oświetlenia w salonie, sypialni, jadalni występują w kolorze złotego mosiądzu. Posiadają formę geometryczną w odcieniach bieli i kremu z jednym lub dwoma źródłami światła.
  • Lampy mosiężne stołowe to kolejne produkty z kolekcji lamp patynowych. Abażury występują w takich samych kolorach jak modele opisane wyżej, w postaci stożkowej w formie geometrycznej. Mogą stanowić ozdobę stołu oraz szafki nocnej, w obydwu przypadkach spełnią swoją rolę pod względem funkcjonalnym i dekoracyjny. Lampa mosiężna stojąca to kolejny produkt wchodzący w skład serii, ale może być pojedynczym elementem we wnętrzu zapewniając praktyczne oświetlenie.