PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zegar ścienny powinien być dopasowany do charakteru danego pomieszczenia, a także jego rozmiaru. Zbyt małe mogą być bowiem niewidoczne z drugiej części pokoju czy sali. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ogromny wybór zegarów ściennych, zarówno klasycznych, jak i abstrakcyjnie unikalnych. Najwyższej jakości zegary z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Już dziś spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu.
 

Funkcje zegarów ściennych kiedyś i dziś

 

Zegary ścienne jeszcze kilkanaście lat temu pełniły głównie funkcję praktyczną. Tak samo, jak i zegarki na rękę. Duże zegary, które wieszamy na ścianę dziś, stały się integralną dekoracją wnętrza. Można swobodnie wybierać spośród różnorodnych rozmiarów i modeli, które nadadzą się do każdego pomieszczenia. Zegary ścienne to również niezastąpiony element wyposażenia biur, poczekalni, szkół czy chociażby gabinetów, dzięki czemu można w łatwy sposób kontrolować upływ lekcji, wizyty czy chociażby spotkania. Podwójna rola tego urządzenia sprawia, że ludzie coraz częściej zwracają uwagę na to, jakie zegary kupują i wieszają w swoich domach. Istotny jest więc świadomy dobór mebli i dekoracji w naszym otoczeniu tak, by odpowiadał naszym wymogom i gustom.
 

Jaki zegar na ścianę wybrać?

 

Jeszcze przed zakupem konkretnego zegara ściennego powinniśmy zastanowić się nad pomieszczeniem, w którym ma on zostać powieszony, funkcje, jakie ma pełnić, a także, kto będzie z niego korzystać najczęściej. Wszystko to pozwoli dokonać przemyślanego zakupu. Jeżeli ma ona zawisnąć w salonie, można pomyśleć o czymś odbiegającym od tradycyjnego okrągłego zegara, jeśli w kuchni lub pokoju dziecięcym, musi dokładnie wskazywać godziny i minuty. Potrzeby zależne są także od wieku. Osoby starsze, czy dzieci, które uczą się wskazywać godzinę bez wątpienia będą woleli zegary z czytelną tarczą, która pozwoli na precyzyjne i łatwe określenie czasu. 
 

Jak więc dopasować zegar ścienny?

 

Przede wszystkim trzeba podjąć ważną decyzję. Czy chcemy, by doskonale wpasował się w zastany charakter wnętrza i subtelnie się wtopił, czy wręcz przeciwnie, ma rzucać się w oczy już w drzwiach? W naszym sklepie znajdą Państwo jednakowo zegary klasyczne czy szalone kształty lub kolorowe wariacje. W naszym sklepie możecie Państwo wybierać zegary ze względu ich kolorystykę, kształt, rozmiar czy znajdujące się na tarczach napisy i grafiki. 
 

Nasze propozycje zegarów na ścianę do domu

 

Kuchnie zazwyczaj są dość stonowane, drewniane szafki, brązowe blaty, białe lodówki razem tworzą zamkniętą i przewidywalną całość. Charakteru z pewnością nadadzą temu pomieszczeniu kolorowe zasłonki, podkładki i kolorowy zegar ścienny z kwiatkami, paskami czy kropkami, które zdecydowanie ożywią pomieszczenie i staną się jego centralnym punktem.

Zegary ścienne często lubimy zawieszać także na korytarzach i przedpokojach. My proponujemy zegary nietypowe, czyli np. taki, który posiada czarno-białe  geometryczne wzory lub kwadratowy zegar w kolorze szarym, nawiązującym nieco do industrialnego designu.
 

Do pokoju dziecięcego także się coś znajdzie. Dla dziewczynki polecamy zegary z kotami lub psami, koniecznie w kolorze różowym a, dla chłopca z kolei zegar z sympatycznym żółwiem lub samochodem wyścigowym. Maluchy z pewnością będą na takie zegary często zerkać, tym samym utrwalając umiejętność określania czasu.

Na deser został salon. Wnętrze, które rządzi się swoimi prawami. Tu z kolei sprawdzi się zegar klasyczny lub w stylu vintage, który nada salonowi pożądanego szyku i elegancji. Zegary ścienne mogą posiadać także grafiki i śmiało konkurować z innymi obrazami zawieszonymi w tym pomieszczeniu. 

 

Wysoka jakość wykonania i nie tylko

 

Nasze zegary ścienne charakteryzuje solidne wykonanie i wysoka jakość. Zegary objęte zostały dwuletnią gwarancją. Trwałe materiały, z jakich zostały wykonane, gwarantują pełnię zadowolenia i wieloletnie użytkowanie, bez obaw o jakiekolwiek usterki. Urządzenia zasilane są uniwersalnymi bateriami AA i niektóre z nich posiadają bezdźwięczny mechanizm, a inne z kolei mogą być sterowane radiowo. Wielość kształtów i wzorów to pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze zegary przyciągają uwagę i urzekają swoim unikatowym designem. 
 

Obecnie coraz większą wagę przykłada się do estetyki wnętrz, w których przebywamy. Chcąc czuć się komfortowo, urządzamy swoje domy czy biura według własnych potrzeb i preferencji. To, na jaki zegar ostatecznie się zdecydujemy, zależy w dużej mierze od pomieszczenia, w którym ma się ten przedmiot znaleźć, a także, jakie możliwości taki pokój zapewnia.