PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 20 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Żyrandole (120)

Żyrandol do salonu, sypialni, kuchni

 

Żyrandol jest z reguły głównym źródłem światła w pomieszczeniu, co oznacza, że jest najważniejszym elementem wnętrza. Nic dziwnego, ponieważ wykonuje kilka różnych funkcji: buduje główną linię oświetlenia, ozdabia, podkreśla styl wnętrza. Dlatego czasami wystarczy wybrać odpowiedni piękny żyrandol, a pokój będzie lśnił nowymi kolorami. 
 

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni styl

 

Wybierając ten odpowiedni, należy wziąć pod uwagę ogólny styl wnętrza i zwrócić szczególną uwagę na kształt i kolorystykę. Dziś asortyment opraw jest niezwykle szeroki. Klasyczne żyrandole, z kilkoma lampami, ozdobione wisiorkami wykonanymi ze szkła kryształowego lub kolorowego, z metalową lub brązową ramą idealnie nadają się do salonu lub jadalni w stylu nowoczesnej klasyki, w stylu art deco. Nowoczesne oprawy o geometrycznych kształtach z matowym szkłem, elementami metalowymi lub plastikowymi nadają się do pokoju w stylu minimalizmu, nowoczesnego lub high-tech.
 

Aby stworzyć eklektyczne wnętrze, projektanci radzą wybrać niezwykły żyrandol, który podkreśla indywidualność pokoju w stosunku do tradycyjnego zestawu mebli. Oświetlenie we wnętrzu mogą wyglądać zupełnie inaczej wszystko zależy od zadań, które domownik sobie wyznaczy. W przypadku tradycyjnego wnętrza z wieloma fakturami i detalami można wybrać model o spokojnym wzornictwie w ciepłych kolorach. 
 

Żyrandol w salonie - dobierz go do stylu wnętrza

 

Ważne jest, aby światło w salonie było jasne, ciepłe, sprzyjało komunikacji i tworzyło przytulność. Jeśli mieszkanie ma wystarczająco wysokie sufity, można wybrać masywny wiszący żyrandol. Wygląda elegancko i uroczyście, nadaje projektowi uroku. W klasycznym wnętrzu kryształowe żyrandole wyglądają korzystnie są symbol dobrobytu. Jeśli jednak wysokość sufitów jest standardowa, bardziej udanym rozwiązaniem byłoby oświetlenie sufitowe do salonu o prostej formie.
 

W równomiernie i harmonijnym oświetleniu wydłużonego pomieszczenia pomogą dwa małe symetrycznie umieszczone żyrandole sufitowe. Efektownie prezentuje się żyrandol z kryształkami w kolorze chromu i patyny. W salonie można zawiesić elegancki i niezwykle piękny żyrandol z doskonałej, jakości szkła w dowolnym kolorze: złoty, miedziany, srebrny. Wygięte ramiona i żarówki w formie świeczek będą doskonale prezentować się w klasycznym wnętrzu.
 

Żyrandol w sypialni - musi być piękny i praktyczny

 

Żyrandol w sypialni powinien być w harmonii z wnętrzem, ale jednocześnie nie zagubić się w tle. Dyskretny design, matowe szkło i kryształ, półtony w wykończeniu obudowy lub abażuru to cechy charakterystyczne, które zwykle ma żyrandol w sypialni. Warto zwrócić uwagę na żyrandole z kilkoma trybami oświetlenia. Ponadto obecność pilota w żyrandolu może stać się bardzo wygodną opcją dla sypialni. Wiele osób lubi zasypiać przy ulubionej książce, ponieważ nie chce się wychodzić spod ciepłego koca, aby zgasić światło.
 

Aby żyrandol w sypialni został prawidłowo wybrany, należy pamiętać, że ten pokój jest zwykle dość kompaktowy. Dlatego lepiej pozostać na małym modelu sufitowym, którego elementy dekoracyjne nie będą stwarzały problemów podczas obsługi. Ciekawie i stylowo będzie wyglądał żyrandol w kolorach chromu i patyny z białymi kloszami, występujący w wersji trójpłomiennej i pięciopłomiennej. Nowoczesne rozwiązanie z abażurami kremowymi lub złotymi z tworzywa sztucznego/metalu wprowadzi do sypialni subtelne światło i stanie się przyjemną dekoracją.


Żyrandol w kuchni - nie jest to prosty wybór!

 

Przede wszystkim należy określić materiał, ponieważ kuchnia jest miejscem o wysokiej wilgotności i zanieczyszczeniu. Dlatego kupując ten typ oświetlenia do tego pomieszczenia, trzeba unikać instalacji z tekstylnymi abażurami i preferować oświetlenie z elementami dekoracyjnymi wykonanymi z metalu, szkła i akrylu. Są łatwe w pielęgnacji wszystkie zanieczyszczenia są z nich szybko usuwane. Oprócz funkcji dekoracyjnej żyrandol w kuchni powinien zapewniać maksymalny komfort i dobre oświetlenie. Lepiej wybrać go z regulowaną mocą lub z różnymi trybami oświetlenia. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić energię, ale także jaśniej oświetli określony obszar kuchni.
 

Ciekawie zaprojektowany żyrandol z trzema punktami świetlnymi wykonany z chromu sprawdzi się idealnie w kuchni. Pozwoli uzyskać dużą ilość światła i da możliwość regulowania długości linek. Będzie spełniał swoje funkcje zarówno nad stołem i wyspą kuchenną. Funkcjonalnym modelem jest żyrandol zawierający sześć rozłożonych ruchomych reflektorków, co pozwoli oświetlić kuchnię równomiernie.

Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór żyrandoli. Jeśli nie odszukasz tego idealnego możesz zadzwonić lub napisać do obsługi klienta - pomożemy w wyborze odpowiedniego. Wszystkie nasze produkty zawierają szczegółowe informacje na temat ich specyfiki - takie jak montaż, kolor, materiał, barwę światła. Możesz również sięgnąć po filtry menu, dzięki czemu szybciej znadziesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

W razie pytań zapraszamy każdego klienta do kontaktu.