PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lampy oczka i oprawy halogenowe (65)

Coraz częściej i chętniej sięgamy po nowoczesne oświetlenie. Halogeny to fantastyczne rozwiązanie dla każdego rodzaju wnętrza. Wspaniale nadają się od oświetlenia kuchni, salonu, sypialni, łazienki, przedpokoju, czy jadalni. W sprzedaży mamy lampy halogenowe, a także oczka i oprawy halogenowe w różnych wzorach i kolorach, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. A jeśli szukasz gadżetu do wykończenia wnętrza koniecznie zobacz dekoracyjne lampy i kinkiety halogenowe, dzięki którym nadasz niepowtarzalny charakter swojemu salonowi i sypialni.


Czym są oczka i oprawy halogenowe?

 

Oczka halogenowe tym się różnią od lamp zwykłych, że maksymalnie minimalizują swoją widoczność w pomieszczeniu, tak, że stanowić powinny jego integralną część. Ich szczególna użyteczność objawia się w sytuacji, gdy klient poszukuje sposobów na zaoszczędzenie przestrzeni domowej np. przy przemeblowaniu czy przeprowadzce. Oprawa halogenowa to element dekoracyjny, który stosuje się w celu podniesienia walorów estetycznych pomieszczenia poprzez upiększenie oczka halogenowego. Co to natomiast znaczy, że źródło światła jest halogenowe? To znaczy, że w takim źródle (np. oczku) żarówka z żarnikiem wolframowym wypełnionej gazem szlachetnym dodaje się związku halogennego, który regeneruje żarnik pozwalając mu na dłuższe użytkowanie.
 

Jaką lampę wybrać?

 

W naszym sklepie prezentujemy rozległą gamę propozycji jak uświetnić wnętrze każdego salonu i nie tylko. Oczka i oprawy halogenowe przez nas sprzedawane są wysokiej jakości, a ich różnorodność pozwala użyć ich w niemałej liczbie wariantów umeblowania wnętrz. Nie ma dla nas ograniczeń w postaci typu pomieszczenia, przeznaczenia tego pomieszczenia. Klient, który zaufał w nasze usługi może spodziewać się profesjonalnej obsługi, która na pewno wpisze się w jego potrzeby.
 

Jak dokonać wyboru oprawy halogenowej?

 

Przede wszystkim należy określić cel w jakim dokonujemy zakupu. Jeżeli tworzymy jakąś przestrzeń od zera to należy wziąć pod uwagę czy ma to być to łazienka, salon, sypialnia, kuchnia, a może (jeżeli wyboru dokonuje podmiot gospodarczy) czy to jest przestrzeń gospodarcza, komercyjna, a może biurowa? Gdy określi się przeznaczenie przestrzeni dobrze jest wziąć pod uwagę styl w jakim chcemy urządzić dane wnętrze. W sytuacji, gdy mamy już zakupione meble i inne akcesoria to ważne, aby sugerować się stylem wykonania pozostałych komponentów. W ten sposób można określić, czy lampy i oprawy mają być mieszane, nowoczesne, tradycyjne itp. Mając już taki zbiór informacji można spokojnie przystąpić do rozmowy z naszym doradcą. Jeżeli natomiast okaże się, że wykonanie powyższych czynności okaże się być w jakim sensie niewykonalne to bez problemu nasi pracownicy na pewno doradzą, pomogą i zadbają o satysfakcję klienta. 


Czym mogą różnić się oczka i oprawy halogenowe?

 

Oczka mogą się oczywiście różnić rodzajem żarówki w niej zawartej. Mogą być one energooszczędne albo LED-owe (od ang. Lighting Emitting Diode). Poza żarówką do czynienia użytkownik ma również powierzchnie otaczającą żarówkę, czyli oprawę halogenową. Oprawy mogą być okrągłe, kwadratowe, podwójne, (potrójne itd.) w zależności o ilości pierścieni wewnętrznych oprawy, ilości źródeł światła oraz oczywiście kształtu wykonania. To bardzo ważne, aby zwrócić uwagę jakiego kształtu się potrzebuje. Inaczej będzie wyglądać oświetlenie pojedynczego akcesorium dekoracyjnego (zdjęcie, puchar), a inaczej całego mebla (telewizor, łóżko).

Również rozmiary pomieszczenia mają duże znaczenie - gdy mamy do czynienia z dużym pomieszczeniem może warto posłużyć się oprawami ruchomymi pozwalającymi na mobilne ustawienie strumienia światła oczka nimi otoczonego. Oprawy ruchome są przeciwieństwem opraw stałych nie dają tej możliwości, ale świetnie sprawdzają się przy mniejszych pomieszczeniach. Nie można również pominąć materiału wykonania oprawy halogenowej. Istnieje bardzo dużo rodzai opraw. Te wykonane z metalu dobre są (stosując podobne kryterium) dla ozdabiania dużych pomieszczeń ponieważ ich cena jest stosunkowo niższa niżeli innych odmian, warto jednak uważać, czy dana oprawa jest odporna na korozję. Istnieją równie oprawy drewniane, aluminiowe, poliestrowe itp. 
 

Jakie lampy halogenowe oferujemy?

 

Nasza firma oferuje kompleksową usługę sprzedaży urządzeń wytwarzających światło. Jesteśmy do dyspozycji klienta i staramy się zawsze pogodzić interes sprzedawcy i kupującego. Dlatego u nas możesz dokonać zakupu dowolnej lampy w systemie ratalnym załatwiając formalności zdalnie z swojego domu. Dostępna liczba produktów może wprowadzić w zakłopotanie oraz nasuwać niekończące się pytania, w tym: który wybrać? Będąc tego świadomi nasi pracownicy przeprowadzą z każdym klientem wywiad pozwalający wykrystalizować jego potrzeby oraz wyselekcjonować najbardziej im odpowiadające oferty. Nasza firma istnieje już 25 lat, ale idziemy z duchem czasu! Realizujemy również zamówienia telefoniczne, co oczywiście pozwala zaoszczędzić cenny, ale i pieniądze! Klient dokonujący zamówienia na kwotę powyżej 300 zł może liczyć na darmową dostawę, co jest zdecydowaną zaletą korzystania z naszych usług.