PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lampy biurkowe LEDIX

 

Atmosfera pracy w biurze wymaga specjalnego podejścia do oświetlenia. Oprócz ogólnego oświetlenia każdy pracownik musi mieć punktowe źródło światła bezpośrednio w miejscu pracy. Lampki biurkowe zostały zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia normalnego poziomu oświetlenia w ciemności i braku naturalnego światła. Lampki biurkowe LEDIX sprawdzają się zarówno w biurach, pokojach dla dzieci oraz gabinetach.
 

Jak wybrać lampki biurkowe?

 

Nowoczesne urządzenia oświetleniowe są bardzo energooszczędne, dlatego wielu właścicieli biur i mieszkańców domów prywatnych chętnie korzysta z efektownych i praktycznych lamp biurkowych. Potrzeba oświetlenia punktowego jest nadal aktualna.

 

Wybór wysokiej, jakości lampki biurkowej wiąże się z następującymi czynnikami:

  • Rozmiar
  • Funkcjonalność
  • Oprawa.
 

W zależności od stylu wnętrza i wielkości biurek, można wybrać lampy w różnych stylach, od klasycznego do high-tech.Temperatura światła lampek biurkowych powinna odpowiadać ogólnemu oświetleniu lamp sufitowych. 2700 K dla ciepłego światła i 4000-6000 K dla neutralnego i zimnego oświetlenia. Jeśli chodzi o moc strumienia światła, najlepiej jest określić optymalny poziom z kartki papieru. Standardowy biały arkusz powinien być równomiernie oświetlony bez oślepiania oczu.
 

Idealną opcją byłaby lampa z regulowanym strumieniem światła. Nowoczesna lampa biurkowa LED z panelem dotykowym firmy LEDIX posiadająca 3-stopniową regulację światła za pomocą panelu dotykowego, jest doskonałym wyborem. Ciekawa i funkcjonalna budowa lampy daje możliwość dostosowania jej do potrzeb danej osoby i oświetlenia konkretnej powierzchni. Wyposażona w stabilną podstawę zawiera wielokolorowy moduł LED.
 

Zadania, jakie powinna spełniać lampka biurkowa

 

Lampka biurkowa to nie tylko urządzenie lub element codziennego życia. Staje się asystentem dla ucznia podczas odrabiania lekcji w pokoju dziecinnym i skutecznym uzupełnieniem środowiska pracy w biurze. Jeśli ktoś chce, aby lokalne oświetlenie zapewniało komfort i harmonię w domu, może wybrać lampę biurkową LEDIX wyprodukowaną z wysokiej, jakości materiału (tworzywo sztuczne). Źródło światła to moduł LED z 5-stopniową regulacją światła. Dodatkowym elementem wyposażenia tego modelu jest wyświetlacz LED z takimi parametrami jak: data, zegar i temperatura.
 

Kupując dowolną lampę, przede wszystkim trzeba ocenić nie wygląd, ale praktyczność i nieszkodliwość. Przede wszystkim dotyczy to lamp do pracy przy biurku lub komputerze. Niewłaściwy wybór może powodować zmęczenie, drażliwość, a nawet upośledzenie wzroku. Dlatego przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę nie tylko porady projektantów, ale także zalecenia lekarzy. Z punktu widzenia zdrowia oczu warto wybrać lampę stołową z regulatorem mocy. Ważny jest także kształt i rozmiar urządzeń. Lampa biurkowa z pewnością musi być wyższa niż monitor. Modele Ledix wyposażone są w ciężkie podstawy gwarantując im stabilność, co w połączeniu z szerokim zakresem regulacji ramienia jej praktycznym ustawieniem.  
 

Nowoczesne lampy biurkowe

 

Lampa biurkowa LEDIX posiadająca źródło światła w postaci modułu LED o mocy 12W, 500 LUMEN została wyposażona w regulację jasności świecenia, sterowanym panelem dotykowym. W podstawie lampy zastosowano wielobarwny panel LED, dając możliwość świecenia podstawy w różnych barwach. Ponadto polski producent Amper-Volt zadbał o wyświetlanie takich informacji jak: data, zegar i temperatura. Posiadając w pokoju dziennym, młodzieżowym lub w biurowym takie oświetlenie biurka można regulować barwy światła od zimnej, po neutralną aż do ciepłej. Według potrzeb można lampkę obracać i nachylać. Model został wykonany z bezpiecznych materiałów takich jak: tworzywo sztuczne i metal.
 

Lampki biurkowe to kompaktowe, zwięzłe, z wygodną obudową i przemyślanym jasnym oświetleniem miejsca pracy, które są niezbędne w każdym biurze i domowym zaciszu. Takie modele w pełni oświetlą każdą powierzchnię roboczą, są idealną opcją do nauki i pracy. Przy żmudnej papierkowej robocie lub długim siedzeniu przy komputerze niezbędne jest dobre oświetlenie. Przez cały dzień oczy się męczą, a przy niewystarczającym świetle może wystąpić osłabienie wzroku. Dlatego przy wyborze lamp biurkowych należy przede wszystkim wziąć pod uwagę, czy prawidłowo oświetlają pulpit. Trzeba wybierać odpowiednie kształty, ponieważ dzięki specjalnemu załamaniu promieni światło jest bezpieczniejsze dla oczu.
 

Takie źródła światła muszą być wygodne, dlatego należy preferować projekty o łatwo regulowanym kącie oświetlenia i jego wysokości. Teraz lampa do komputera jest faktycznym wymogiem czasu, ponieważ trudno jest spotkać przynajmniej jedną firmę, w której pracownicy nie używają sprzętu biurowego. Światło wysokiej jakości znacznie zmniejsza zmęczenie oczu, ponieważ lampa nie mruga, ale emituje jednolity blask.