PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Oświetlenie, lampy HP lampy (28 produktów)

lampy wiszące

plafony i lampy sufitowe

kinkiety i lampy ścienne

lampki stołowe i nocne

lampy podłogowe

lampy biurkowe

Lampy nowoczesne i industrialne HPlampy

 

Polska firma produkcyjna HPlampy posiada duże doświadczenie na rynku opraw oświetleniowych. Specjalizuje się w lampach wiszących abażurowych, plafonach i lampach sufitowych, kinkietach i lampach ściennych, stołowych i podłogowych. W kolekcjach firmy dominują modele nowoczesne, klasyczne i stylu Loft. To pozwala sprzedawać dobre produkty w różnych kategoriach cenowych, od opcji budżetowych po złożone projekty.
 

Mocne strony producenta opraw oświetleniowych HPlampy

 
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność
  • Wykorzystanie najlepszych materiałów i komponentów
  • Duży wybór modeli
  • Możliwość tworzenia ekskluzywnych rozwiązań projektowych
  • Rozsądne ceny
  • Indywidualne podejście do klientów.
 

Produkty HPlampy stały się integralną częścią wielu barów, restauracji, kawiarni, centrów handlowych, hoteli, sklepów, biur i innych miejsc. I oczywiście lampy ozdabiają dużą liczbę mieszkań w bokach i domów prywatnych. Nad powstawaniem nowych kolekcji czuwają profesjonalni projektanci, którzy dużo wiedzą o swojej pracy.

Nowoczesne lampy wiszące HPlampy

 

Lampa wisząca jest rodzajem lampy sufitowej i jest lokalnym źródłem światła przeznaczonym do oświetlania małych pomieszczeń lub pojedynczych obszarów pomieszczenia, które wymagają dodatkowego oświetlenia. Ich konstrukcja składa się z abażuru zwisającego z sufitu na specjalnym elastycznym drucie. Oprócz modeli z jednym źródłem światła, lampa wisząca może mieć konstrukcję, w której dwie, trzy lub 5 lamp znajduje się na oddzielnych zawieszeniach rozmieszczonych przy użyciu wspólnej podstawy.
 

Lampy wiszące abażurowe HPlampy wykonane z tkaniny i stali, idealnie wpasują się w nowoczesną aranżację. Miłośnicy klasyki również mogą oświetlić i ozdobić swoje wnętrza lampami Lareno, które posiadają różną ilość źródeł światła i piękne abażury w kolorze popielatym. Pojedyncze lampy wiszące świetnie wyglądają nad stołem w kuchni, lampy z dwoma abażurami sprawdzą się nad stołem w jadalni. Stół jest jasno oświetlony i przez to podświetlony we wnętrzu. Natomiast modele z trzema i pięcioma źródłami światła oświetlą całe pomieszczenie, dlatego często montowane są w salonach. Producent zadbał o zastosowanie najwyższej, jakości materiałów, stali malowanej proszkowo oraz tkaniny na abażur Amsterdam. Jest to praktyczna wisząca lampa wyposażona w linki, które można regulować.    
 

Istnieje wiele sposobów mocowania lamp wiszących, a ich wygląd zależy od stylu projektowania i funkcjonalności oprawy oświetleniowej. Lampy wiszące w dowolnym pomieszczeniu będą odpowiednie, gdy trzeba umieścić akcenty świetlne, podkreślając, na przykład, powierzchnię roboczą nad stołem kuchennym lub zapewnić dodatkowe oświetlenie. Jako niezależne źródła światła wyglądają bardzo dobrze w małym pomieszczeniu z wysokimi sufitami. Dostosowując długość zawieszenia, można stworzyć wymagane efekty wizualne, które harmonizują objętość pomieszczenia. Aby kupić lampę wiszącą, najlepiej jest oczywiście uzupełnić oświetlenie innymi urządzeniami oświetleniowymi, aby utrzymać jednolity styl projektowania w pokoju.
 

Lampy HPlampy w stylu industrialnym

 

Lampy w starym stylu raczej nie pozostawiają nikogo obojętnym. Zawierają ducha minionych epok, wyobrażenia przodków o pięknie, mimo, że minęły dziesiątki i setki lat i wciąż wyglądają świeżo i zachwycająco. Współczesny producent oświetlenia HPlampy proponuje niesamowitą różnorodność lamp wiszących. Zakres ich zastosowania nie ogranicza się tylko do sektora mieszkaniowego. Istnieją modele dla budynków przemysłowych, hal handlowych i wystawowych, pomieszczeń biurowych oraz innych obiektów.
 

Lampy wiszące Loft są w pełni zgodne z ideą otwartej przestrzeni życiowej: cienkie pręty i linki są prawie niewidoczne, co kładzie nacisk na szorstkość odcieni lub monolityczność podstaw modułowych. Dzięki seriom lamp Geometric i Omega, można stworzyć światło o pożądanym charakterze, gęstości i nasyceniu poprzez celowo otwarte lampy. Prawidłowo wybrane zawieszenia pomogą zrównoważyć asymetrię układu, aby wygładzić nadmierną wysokość sufitów. Te urządzenia oświetleniowe są wykonane z metalu, co powtarza teksturę materiałów dekoracyjnych i mebli charakterystycznych dla stylu loftu. Lampy wiszące Omega w stylu industrialnym posiadają doskonałą funkcjonalność ze względu na zastosowanie ruchomych ramion, regulację przy użyciu przegubów (obrót 270 stopni, łamanie 90 stopni). Z tej serii pochodzą również lampy sufitowe i kinkiety.
 

Lampy sufitowe Loft – Hplampy

 

Nawet w przestronnych pokojach z wysokimi sufitami mogą być potrzebne kompaktowe oprawy sufitowe.Ta koncepcja projektowa obejmuje użycie wielu urządzeń oświetleniowych w jednym miejscu, ich odważny układ. Lampy sufitowe Omega nadają się do pomieszczeń o różnych powierzchniach, nie ukrywają przestrzeni, uzupełniają wybrany styl.
 

Kinkiety Hplampy

 

Aby zapewnić pomocnicze oświetlenie akcentujące w przestrzeniach o różnej powierzchni, pomogą kinkiety Hplampy w stylu industrialnym. Ich główny cel: zwrócić uwagę na teksturowaną powierzchnię (mur z cegły, belka sufitowa, masywna betonowa płyta działowa itp.). Pomagają zarysować tylko sylwetkę każdego elementu wnętrza. Kinkiety przeznaczone są do montażu na suficie i ścianie. Lampy opraw mocowane są na nieruchomych podstawach, ale jednocześnie dzięki ruchomym ramionom, mają możliwość regulacji za pomocą przegubów. Łatwo obracają się we właściwym kierunku, zapewniając wielokierunkowy blask.