PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Zegary na ścianę NEXTIME

 

Nextime to holenderska firma, która rozpoczęła działalność w 1970 roku. Od ponad 40 lat zachwyca wszystkich koneserów zegarów prawdziwymi arcydziełami. Zegary ścienne Nextime to styl, moda i trafność rozwiązań projektowych. Aby stworzyć swoje modele, producent używa różnych materiałów. Wydaje się, że fantazja projektantów firmy nie zna granic, zawsze prezentują coś nowego, nieoczekiwanego i niesamowicie spektakularnego.
 

Zegary ścienne Nextime – o firmie i produktach

 

Nextime to holenderska marka, która produkuje różnorodne zegary ścienne. Produkty są synonimem wysokiej, jakości i trwałości, to prawdziwy świat zegarków. Specjaliści marki wbudowali odliczanie czasu w prawdziwy kult. Z ich rąk wychodzą wyjątkowe arcydzieła, dzięki którym nawet najbardziej powściągliwe wnętrze może być oryginalne i stylowe. Marka ma w swojej ofercie setki różnych zegarków ściennych: od klasycznych po najbardziej skomplikowane i kreatywne.
 

Każdy będzie mógł wybrać model odpowiadający jego upodobaniom. Od prawie pół wieku specjaliści marki nie przestają zadziwiać swoich klientów szczególną miłością do mechanizmów zegara, dzięki czemu rodzą się jedne z najlepszych zegarków na świecie. Ukoronowanie tej marki stanowi połączenie materiałów metalu i szkła. Ich odmiany dosłownie działają cuda. Zegary ścienne Nextime nie zgubią się w nowoczesnym wnętrzu, świetnie będą wyglądać obok antycznych mebli. Wszystkie produkty są indywidualne. W dobie masowej produkcji ta, jakość jest szczególnie cenna. Widząc na własne oczy zegary tej firmy, każdy zrozumie, dlaczego firma wybrała motto: nie projektujemy zegarków, ale projektujemy czas.
 

Filozofia Nextime – producenta zegarów ściennych

 

Projekty niektórych zegarów ściennych, które stworzył producent po założeniu firmy, są nadal produkowane i nadal aktualne. Dziś firmą kieruje syn założyciela Alain Frie. Pod jego kierownictwem marka Nextime stała się znana na całym świecie (produkty można kupić w ponad 50 krajach), jako wiodący producent designerskich zegarków do wnętrz w nowoczesnym stylu.
 

Filozofią Nextime jest przekonanie, że odpowiednia kombinacja „styl-jakości-koszt” jest w stanie cofnąć zegar z codziennych potrzeb podmiotu w coś więcej. Inspiruje projektantów marek do tworzenia unikalnych kolekcji zegarów ściennych, zegarów stołowych i budzików, oferujących innowacyjne motywy i zabawy tradycyjnymi i nowoczesnymi tematami, co pozwala zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów.
 

Zegary ścienne Nextime – przykłady modeli


Zegar ścienny drewniany Nextime - Portret pani Serizy (3186)

Na tarczy zegara znajduje się element obrazu „Portret pani Serizy” Jacquesa-Louisa Davida, przedstawiciela francuskiego klasycyzmu i malarza nadwornego Napoleona Bonaparte. Ten model wyprodukowano z drewna, wprowadzono cyfry rzymskie oraz efektowne białe wskazówki.Tak piękny zegar ścienny może stać się doskonałym prezentem dla miłośników sztuki. Zegar ścienny Nextime to wyjątkowy element dekoracji wnętrz. Holenderska marka, oferuje oryginalne i wysokiej, jakości zegary, które oprócz swojej głównej funkcji pomiaru czasu są wyjątkowym elementem w dekoracji biura, salonu, kuchni lub pokoju dziecięcego. Produkt został wyposażony w bezgłośny mechanizm płynący na baterie AA.
 

Zegar ścienny Nextime Trendy (3158 TQ)

Tradycyjny i oryginalny styl łączy szkło i plastik, a okrągły elegancki kształt ma szklaną tarczę z dużymi przezroczystymi cyframi arabskimi. Ozdobą tego modelu są złote końcówki nadające zegarowi ekskluzywności. Mechanizm zasilany jest bateriami AA. Długotrwała reputacja marki Nextime jest najlepszym potwierdzeniem, jakości produktu. Ten innowacyjny zegar ścienny w kolorze turkusowym budzi zainteresowanie klientów poszukujących ciekawych rozwiązań stylistycznych do swoich mieszkań.
 

Zegar ścienny Nextime Sun Small 3150 TQ

 

Zegar ścienny Nextime Sun Small zaprojektowany przez Jetta Sheyb, posiada brązową kopertę z drewnianą tarczą wykonaną z sosny. Ten cichy zegar ścienny wprowadzi orientalne ciepło i urok do każdego wnętrza. Jest to nowoczesny model w kształcie słońca z tekstylną płytą tylną. Ze względu na swój wyjątkowy i nowoczesny wygląd ten zegar może ozdobić pomieszczenie w wielu stylach aranżacyjnych. Świetny pomysł na prezent dla osoby, która ceni ekskluzywne i oryginalne elementy wystroju.
 

Zegar ścienny - Kiss me in New York 3214

 

Romantyczny i stylowy zegar ścienny „Kiss me in New York” znanego na całym świecie holenderskiego studia projektowego Nextime to nie tylko dokładny czas, ale także piękna dekoracja wnętrz, symbol statusu i smaku. Elegancka okrągła klasyczna tarcza i całkowicie zatrzymany ruch tworzą w pomieszczeniu atmosferę minimalizmu i idylli. Model wyprodukowano z materiału soczewkowego z efektem 3D, sprawdzi się w wyjątkowych wnętrzach.
 

Zegary ścienne Nextime są centralnym elementem, gdziekolwiek się znajdują. Pokazują dobry gust właściciela i dobrze podjętą decyzję o jego zakupie. Dzięki tym produktom dekoracyjnym z efektem 3D będzie można cieszyć się pięknym widokiem.Taki element wyposażenia to stylowe rozwiązanie w nowoczesnym wnętrzu. Jeżeli nawet motyw przewodni umieszczony na zegarze wygląda na retro, holenderskim projektantom udało się tchnąć w niego nowe życie. Ponieważ dobry projekt, ma wiele twarzy i jest zawsze aktualny. Warto dawać bliskim naprawdę romantyczne prezenty.