PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Oświetlenie, lampy Spot-Light (233 produkty)

żyrandole

lampy wiszące

Oświetlenie domowe Spot-Light

 

Spot Light to polska firma, której celem jest projektowanie i produkcja oświetlenia, które spełnia potrzeby współczesnych klientów. Poprzez włączenie najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych, w tym diod LED, do produkcji oświetlenia, SpotLight kreuje najnowsze trendy w branży oświetleniowej, a produkty oświetleniowe zapewniają korzyści ekonomiczne i środowiskowe.

Dzięki bazie projektowej i produkcyjnej Spot Light łączy w swoich produktach, jakość, nowoczesność i modny design. Oferta produktów Spot Light obejmuje oświetlenie LED, nowoczesne oprawy, oryginalne lampy ściany i reflektory oraz klasyczne lampy wiszące i żyrandole. Najbardziej wymagający klient znajdzie wśród opraw i lamp Spot Light dokładnie to, co idealnie pasuje do jego wnętrza.
 

Producent opraw oświetleniowych Spot-Light

 

Począwszy od produkcji sprzętu do oświetlenia w 1996 roku, polska firma Spot Light stale pracowała nad poprawą, jakości produktów i rozszerzeniem asortymentu. Od 2008 roku modele technologii LED są produkowane pod tą marką, która jest dziś uznawana za najbardziej obiecującą i skuteczną. A w 2010 roku w oficjalnym katalogu marki wprowadzono oprawy z diodami Power LED, które wykazują absolutną niezawodność i wydajność w każdych warunkach.
 

Dziś producent Spot Light oferuje zakup: przykłady

 
  • Żyrandole – Ronda, Atina, Lyon, Wien, Sola, Alessa, Rosano, Lutecja
  • Lampy wiszące – Romeo, Gracja, Ball, Konstanca, Jensen, Glenn, Alessandro, Cage
  • Lampy sufitowe – Loretta, Viletta, Anita, Virtus, Saga, Kazuki, Genua
  • Kinkiety – Virtus, Anita, Glenn, Ibbie, Relax, Lena, Arras
  • Plafony – Casino, Dakota, Gracja, Spindle, Luxoria, Hera
  • Reflektorki - Ball Wood, Svenda
  • Lampy stołowe – Marla, Nanga, Mandy, Tilda, Toro,
  • Lampy podłogowe – Alvin, Talaro, Tripod, Kadina, Adelaida.
 

Oprawy oświetlenie obejmują ogromną bazę produktów, od kryształowych żyrandoli, opraw, drewna i klasyki po współczesne wzornictwo. Naturalne drzewo to: dąb, brzoza, buk. Produkcja zlokalizowana w Polsce, spełnia wszystkie europejskie wymagania. Dzięki połączeniu wysokiej klasy wykonania z wysokiej, jakości surowcami produkty oświetleniowe marki Spot Light przyciągają uwagę oryginalnym designem inspirowanym naturalnymi materiałami.
 

Kolekcja lamp drewnianych to powrót do korzeni. Nowa gama lamp drewnianych przypomina początek firmy w latach 90, kiedy oferta oparta była na bardzo modnych kinkietach refleksyjnych. Od samego początku firma wykorzystuje wyłącznie polskie certyfikowane drewno i bogate doświadczenie lokalnych rzemieślników w produkcji lamp. Pierwsze lampy wyprodukowane przez Spot Light miały drewnianą obudowę. Kolekcja lamp drewnianych to powrót do tradycji, na których wyrosła firma Spot Light, a dziś otrzymała zupełnie nową inspirującą lampę zgodnie z prawdziwymi kanonami wzornictwa. Prosta i surowa konstrukcja lampy doskonale komponuje się z ciepłymi kolorami i unikalną strukturą drewna.
 

Oferta lamp Spot Light

 

Katalog lamp Spot Light to kwintesencja dobrego smaku. Powstał z myślą o wymagających klientach, którzy kierują się aranżacją lokali, przede wszystkim ich doskonałym smakiem, niepowtarzalnym designem i funkcjonalnością. Dzięki oryginalnej formie, zgrabnemu wykończeniu, najwyższej, jakości wykonania i dbałości o każdy, nawet najmniejszy niuans, oprawy oświetleniowej spełnia wymagania luksusowego i ekstrawaganckiego wystroju wnętrz.
 

Firma Spot Light, reprezentuje ciągły rozwój nie tylko designu swoich produktów, ale także technologii, oferuje do dyspozycji rosnącą grupę produktów wytwarzanych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii LED. Rezultatem tego działania było to, że światowe rynki produktów w sektorze oświetleniowym doceniły, jakość produktów firmy, w tym w globalnych kanonach wzornictwa. Linia produktów, oprócz stylów designerskich, a także nowoczesnych loftów reprezentuje szeroką gamę produktów z klasycznej serii oświetlenia. Spot Light, jako jedyny producent w Polsce oferuje tak szeroką gamę tradycyjnego oświetlenia, podawanego w stylowej i eleganckiej formie.

Lampy domowe Spot-Light
 

Konstrukcja opraw została zaprojektowana w taki sposób, że nazwanie jej uniwersalnym wyborem do pomieszczeń o dowolnym funkcjonowaniu nie byłoby przesadą. Kuchnia lub sypialnia, gabinet lub korytarz, zawsze będziesz zadowolony z rezultatu. Dzięki temu marka nadal zachowuje indywidualność i używa wyłącznie materiałów wysokiej jakości.

Nadal głównym celem marki Spot Light jest nieustanna poprawa techniczna i rozwój, a także gwarantowane utrzymanie bezpiecznej pracy urządzeń oświetleniowych. Najbardziej rygorystyczna kontrola, jakości przeprowadzana jest na wszystkich etapach produkcji, tylko produkty, które pomyślnie przejdą test, są przeznaczone dla konsumenta.