PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka: 0 pln ; dostawa od 20 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 pln, do darmowej dostawy brakuje 300 pln
do zapłaty: 0 pln
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

AV Lighting producent oświetlenia (109 produktów)

lampy wiszące

plafony i lampy sufitowe

Nowoczesne lampy do domu AV Lighting

 

Nowoczesny styl aranżacji wnętrz reprezentuje niewyobrażalnie szeroki wybór urządzeń oświetleniowych. Jednocześnie nowoczesne urządzenia nie muszą w pełni odpowiadać projektowi wnętrza. Głównym wymaganiem dla nich, a jednocześnie ich główną różnicą jest brak zbędnego wystroju, zbędnych i bezużytecznych elementów, połączenie stylu i właściwych nieskomplikowanych form. Różne formy lamp w nowoczesnym stylu produkuje polska firma AV Lighting, oferując klientom lampy wiszące, plafony, kinkiety ubrane w niezwykle wykwintny i elegancki design.
 

Nowoczesny styl w projektowaniu lamp

 

Nowoczesny styl to szybkie linie, ścisłe kontury, symetria i umiar w korzystaniu z akcesoriów. Jednorodne i monofoniczne powierzchnie są bardziej nieodłączne niż faktury reliefowe i kolory. Minimum nadruków na tkaninach, tylko neutralne wzory lub ich całkowity brak. Dzięki takiej powściągliwości w wystroju nowoczesny styl pozwala podkreślić formy i linie wewnętrzne, aby podkreślić energię sytuacji.
 

Piękne lampy wiszące w nowoczesnym stylu sprawią, że wnętrze kuchni, przedpokoju lub sypialni będzie jeszcze bardziej atrakcyjne i eleganckie. Organiczne połączenie prostoty i atrakcyjności nowoczesnego stylu z oryginalnymi pomysłami projektowymi pozwala dopasować takie lampy do niemal każdej zrealizowanej kompozycji wnętrza.
 

Nowoczesność w lampach AV Lighting

 

Dziś nowoczesny styl cieszy się dużą popularnością w architekturze wnętrz, której charakterystycznymi cechami są proste linie, lakoniczny wystrój i świeże kolory. Przykładem tego trendu w dekoracji oświetlenia jest lampa wisząca z polskiej firmy AV Lighting, piękna błyszcząca kula w kolorze grafitu doskonale sprawdzi się zarówno nad stołem w jadalni, nad barkiem lub wyspą w kuchni. Można zdecydować się na wykorzystanie kilku takich elementów oświetlenia, ze względu na to, że można regulować długość, uda się zaaranżować oświetlenie kaskadowe. Istnieje możliwość wyboru jednej lampy, dwóch umocowanych na jednej listwie lub trzech.Te niezwykłe modele lamp wiszących dostępne są również w kolorze czarnym oraz szarym. Odcienie i materiały produkcyjne harmonijnie łączą się ze sobą, tworząc całościowy, skuteczny design.
 

Lampa wisząca z serii Emina, to praktyczny produkt posiadający regulowane i ruchome ramiona, zapewniające oświetlenie ważnych miejsc w pomieszczeniu. Jest to nowoczesna propozycja do wyposażenia salonu, jadalni, sypialni i kuchni, wyróżniająca się nietuzinkową aranżacją. Modele lamp wiszących zostały wyprodukowane z metalu w odcieniach szarym, białym i czarnym z wykończeniem w kolorze chromu. Abażury od wewnętrznej strony są lustrzane dając oryginalny efekt świetlny we wnętrzu.
 

Sekrety nowoczesnego stylu w lampach

 
  • Kształty geometryczne - nie oznacza to, że trzeba ograniczyć się do kwadratów i prostokątów. Cylindry, półkule, kule i tak dalej są mile widziane, co znajduje również odzwierciedlenie w projektowaniu opraw w nowoczesnym stylu.
  • Prosta kolorystyka - kolory biały i czarny, odcienie beżu i szarości, a także indywidualne jasne przeplatanie stanowią podstawę tego trendu.
  • Obfitość otwartej przestrzeni i poczucie wolności, co zapewnia odrzucenie wszelkich niepotrzebnych szczegółów.
  • Połysk - chromowany metal nowoczesnych lamp wiszących, lakierowane meble, błyszczący plastik lub płytki w kuchni, szkło, coś takiego musi świecić w takim wnętrzu.


Dzisiaj eksperci od projektowania zalecają odejście od tradycyjnego kierowania się jednym stylem podczas tworzenia wnętrza. Trend łączenia różnych stylów, które ostatecznie składają się na nowoczesność, staje się coraz bardziej modny i z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularny, co nie mogło nie wpłynąć na wygląd nowoczesnych lamp.


Nowoczesne oprawy oświetleniowe - kierunki projektowania i użyte materiały

 

Projekt lamp w nowoczesnym stylu ma kilka kierunków. Wszystkie mają podobne cechy, obecność błyszczących lustrzanych powierzchni, zastosowanie okrągłych i kwadratowych matowych i przezroczystych szklanych kloszy. Mają także swoje charakterystyczne cechy i różnice, na przykład w sposobie zdobienia, zastosowanych podstawowych materiałach itp. Chociaż oświetlenie elementami metalowymi, szklanymi i plastikowymi znajduje się we wszystkich kierunkach.
 

Produkty oświetleniowe producenta AV Lighting wchodzą w skład całych serii, na które składają lampy wiszące i kinkiety, reflektorki, plafony. Dostępność w wielu kolorach i rozmiarach, pozwala dopasować plamy do wyposażenia wnętrza osiągając równomierne rozproszenie światła. Plafony występujące w prostej formie efektownie wyglądają zarówno w salonie i kuchni a także w łazience. Wykorzystanie drewna i szkła okazało się dobrym pomysłem, ponieważ osiągnięto interesujący efekt designerski.