PONAD 25 LAT DOŚWIADCZEŃ

Doświadczenie
wartość koszyka 0 zł ; dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD PROMOCYJNY
OK
  cena ilość wartość rabat
dostawa od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 300 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD PROMOCYJNY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Lampy, oświetlenie Milagro Lighting (34 produkty)

lampy wiszące

plafony i lampy sufitowe

kinkiety i lampy ścienne

Lampy Milagro Lighting

 

Lampy polskiej firmy Milagro Lighting wyróżniają się innowacyjnym stylowym designem, seria lamp została opracowana zgodnie z najwyższymi oczekiwaniami klientów ceniących nowoczesny design w celu stworzenia niepowtarzalnego wystroju wnętrza. Lampy przeznaczone są do oświetlania kuchni, jadalni, świetnie wyglądają w pomieszczeniach restauracji.
 

Historia Milagro Lighting 

 

Polska firma Milagro powstała w 2009 roku. Dzięki innowacyjnemu podejściu i zastosowaniu nowoczesnych materiałów i technologii, w ciągu zaledwie kilku lat, z małego przedsiębiorstwa, firma rozwinęła się w silną europejską markę znaną daleko poza ojczyzną. Główną działalnością firmy jest tworzenie lamp w stylu minimalizmu. Proste, zwięzłe, a jednocześnie oryginalne i efektowne, nie tylko spełniają swoją główną funkcję tzn. oświetlają pomieszczenie, ale stają się również ciekawym dodatkiem do wnętrza.
 

Od samego początku firma specjalizowała się w oświetleniu LED. Prawie wszystkie oprawy oświetleniowe tej marki są wyposażone we wbudowane moduły LED, które charakteryzują się wysoką wydajnością, długą żywotnością i jakością wykonania. Znani projektanci pracują nad rozwojem projektu opraw Milagro, dlatego każdy model jest prawdziwym arcydziełem sztuki oświetleniowej.


Cechy charakterystyczne lamp Milagro Lighting

 

W oprawach zastosowano technologię LED, która w połączeniu z nowoczesnym i niepowtarzalnym designem oprawy oferuje ogromne korzyści w postaci oszczędności energii. Oprawy są zaprojektowane w taki sposób, aby wysokość oświetlenia dekoracyjnego mogła być regulowana, dzięki czemu można je umieścić na dowolnej wysokości.
 

Lampy polskiej marki Milagro Lighting to połączenie wysokiej, jakości materiałów, nowoczesnych technologii i stylowego wzornictwa. Firma oferuje ogromny asortyment modeli wewnętrznych i zewnętrznych w nowatorskim stylu. Większość modeli jest wyposażona w moduł LED, który zapewnia wysokiej, jakości oświetlenie. Stylowe i oryginalne oprawy oświetleniowe Milagro będą doskonałym wyborem zarówno do wnętrz domowych, jak i do organizacji oświetlenia w różnych instytucjach, centrach handlowych i sportowych.
 

Światło które inspiruje - Milagro Lighting

 

Ekskluzywna seria opraw Milagro Lighting to modele o skomplikowanych kształtach i niestandardowych rozwiązaniach. Uderzają swoją prostotą i oryginalnością, dlatego są aktywnie wykorzystywane przy projektowaniu sal w restauracjach, centrach wystawienniczych, kinach i innych instytucjach. Na szczególną uwagę zasługują oprawy Milagro do użytku na zewnątrz. Wykonane są z wysokiej, jakości materiałów i pokryte warstwą powłoki ochronnej.
 

Zapewnia to najwyższy poziom ochrony przed kurzem i wilgocią. Zewnętrzne oprawy oświetleniowe są wyposażone w moduły LED i są bardzo wydajne. Doskonale nadają się do oświetlania podjazdów, chodników i strefy wejściowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu specjalistom marki udało się osiągnąć idealny stosunek ceny, do jakości. Właśnie, dlatego wyposażenie polskiej marki jest bardzo poszukiwane i popularne w całej Europie.
 

Producent doskonałej, jakości sprzętu oświetleniowego wykonuje ekskluzywne kinkiety, nie tylko zewnętrznie pasujące do stylu hi-tech. Konstrukcja techniczna takich lamp jest w pełni zgodna z wysokimi światowymi standardami produkcji sprzętu oświetleniowego. Dlatego ścisłe formy i brak nadmiaru dekoracji w takich kinkietach są połączone z doskonałą wydajnością produktu. 
 

Modele lamp Milagro Lighting - przykłady

 

Lampa wisząca Sphere 138 firmy Milagro Lighting posiada ciekawą i ekskluzywną formę. Można regulować jej długość, dzięki czemu nadaje się do zainstalowania w każdym pomieszczeniu bez względu na wielkość powierzchni. Producent zastosował w tym modelu moduł LED, dlatego lampa jest energooszczędna. Została wyprodukowana z wysokiej, jakości metalu i akrylu w kolorze chrom z ciepłą barwą światła. Piękna oprawa z dymionego szkła oraz wypełnienie oprawy metalowymi pręcikami pozwala uzyskać ciekawy odbiór wizualny. Opisywana lampa wisząca jest propozycją oświetleniową, która będzie doskonale oświetlała i ozdabiała wnętrza w stylu nowoczesnym, minimalistycznym oraz vintage.  
 

Plafon Ring ML166 firmy Milagro Lighting w odcieniach bieli i szarości utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce. Został wyposażony w wymienne moduły LED, zapewniając użytkownikowi ograniczenie kosztów zużycia energii elektrycznej przy utrzymaniu wysokiej, jakości oświetlenia. Lampa posiada naturalną barwę światła i oryginalne kształty w postaci pierścieni. Wprowadza przyjemną atmosferę do pomieszczenia, w którym jest zainstalowana. Plafon wyprodukowano z metalu i akrylu, wysokiej, jakości materiał nadaje lampie estetykę i ciekawy design. Ze względu na prostą interesującą strukturę plafon może oświetlać jadalnię sypialnię, kuchnie jak również salon.